Eulerian (1.0.5) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Value
eu: Balioa

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Search
eu: Bilatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Domain
eu: Domeinua

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: About
eu: (r)i buruz

en: Pages or PHP code
eu: Orrialdeak edo PHP kodea

en: Every page except the listed pages
eu: Orrialde guztiak zerrendatuak izan ezik

en: The listed pages only
eu: Zerrendatutako orrialdeak bakarrik
