Eulerian (1.0.5) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Value
oc: Valor

en: Actions
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Search
oc: Recercar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Domain
oc: Domeni

en: About
oc: A prepaus

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
oc: @module (<span class="admin-enabled">activat</span>)

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
oc: Paginas sus lesquelles aqueste còde PHP renvoie <code>TRUE</code> (recomandats als experts)

en: Pages or PHP code
oc: Paginas o còde PHP
