Eulerian (1.0.5) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Value
ro: Valoare

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Search
ro: Căutare

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Statistics
ro: Statistici

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Domain
ro: Domeniu

en: About
ro: Despre

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
ro: @module (<span class="admin-enabled">activat</span>)

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ro: Pagini în care acest cod PHP returnează <code>TRUE</code> (numai pentru experţi)

en: Pages or PHP code
ro: Pagini sau cod PHP

en: Requires: @module-list
ro: Necesită: @module-list

en: Search keys
ro: Cuvinte de căutare
