Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: List
am: ዝርዝር

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Email settings
am: የኢሜል ቅንብሮች

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Help
am: እርዳታ

en: View
am: ትይታ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Configure
am: ውቀር

en: Email
am: ኢሜይል
