Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: List
ast: Llista

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enable
ast: Activar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Help
ast: Aida

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User
ast: Usuariu

en: Continue
ast: Siguir

en: Configure
ast: Configurar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: From
ast: De

en: Send
ast: Unviar
