Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enable
az: Qoşulub

en: Email settings
az: Email quraşdırmaları

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Help
az: Dəstək

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Continue
az: Davam et

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: From
az: Kimdən

en: Up
az: Yuxarı

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Last changed
az: Son dəyişdirilən
