Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Email address
be: Email адрас

en: List
be: Спіс

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enable
be: Уключыць

en: Email settings
be: Налады пошты

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Help
be: Дапамога

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Continue
be: Працягнуць

en: Configure
be: Правіць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: From
be: Ад

en: Send
be: Адаслаць

en: false
be: ня слушна

en: true
be: слушна

en: Last changed
be: Апошняя змена

en: Webform
be: Анкета
