Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enable
bg: Активирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Help
bg: Справка

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: Continue
bg: Продължи

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: From
bg: От

en: Send
bg: Изпрати

en: Display all
bg: Всички

en: Subtotal:
bg: Общо:
