Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enable
bs: Omogući

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Help
bs: Pomoć

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Continue
bs: Nastavi

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Conditions
bs: Uslovi

en: Up
bs: Gore

en: Send
bs: Pošalji
