Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enable
ca: Habilita

en: Email settings
ca: Configuració del correu electrònic

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Help
ca: Ajuda

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: Continue
ca: Continua

en: Configure
ca: Configura

en: Email
ca: Correu electrònic

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: From
ca: De

en: Conditions
ca: Condicions

en: Up
ca: Amunt

en: Send
ca: Enviar

en: Sent
ca: Enviat

en: order
ca: comanda

en: description
ca: descripció

en: false
ca: fals

en: true
ca: cert

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Last changed
ca: Canviat per última vegada

en: Submissions
ca: Trameses

en: Webform
ca: Formulari web

en: Admin settings
ca: Paràmetres de l'administrador

en: Webform settings
ca: Paràmetres del Webform

en: Save & exit
ca: Desa i surt

en: Submission
ca: Enviament

en: Webform ID
ca: Identificador de Webform
