Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Email address
cs: E-mail

en: List
cs: Seznam

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enable
cs: Zapnout

en: Email settings
cs: Nastavení e-mailu

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Help
cs: Nápověda

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: User
cs: Uživatel

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Configure
cs: Nastavení

en: Email
cs: E-mail

en: User ID
cs: ID uživatele

en: From
cs: Od

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Up
cs: Nahoru

en: Send
cs: Poslat

en: Sent
cs: Odesláno

en: description
cs: popisek

en: false
cs: nepravda

en: true
cs: pravda

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Last changed
cs: Naposled změněno

en: Submissions
cs: Uložené výsledky

en: Display all
cs: Zobrazit vše

en: Subtotal:
cs: Mezisoučet:

en: Admin settings
cs: Administrátorská nastavení

en: Webform settings
cs: Nastavení modulu Webform

en: Save & exit
cs: Uložit a opustit

en: Submission
cs: Odeslaný formulář
