Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (36 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: List
da: Vis

en: Subject
da: Emne

en: Cancel
da: Annullér

en: Enable
da: Aktivér

en: Email settings
da: Indstillinger for e-mail

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Help
da: Hjælp

en: Add
da: Tilføj

en: View
da: Vis

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: User
da: Bruger

en: Continue
da: Fortsæt

en: Configure
da: Konfigurér

en: Email
da: E-mail

en: User ID
da: Bruger ID

en: From
da: Fra

en: Conditions
da: Vilkår

en: Up
da: Op

en: Sent
da: Sendt

en: order
da: rækkefølge

en: description
da: beskrivelse

en: false
da: falsk

en: true
da: sand

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Last changed
da: Sidst ændret

en: Submissions
da: Indsendelser

en: Webform
da: Webformular

en: points
da: point

en: Admin settings
da: Admin indstillinger

en: Elements
da: Elementer

en: Webform settings
da: Indstillinger for Webform

en: Save & exit
da: Gem & luk
