Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: List
el: Λίστα

en: Subject
el: Θέμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Email settings
el: Ρυθμίσεις email

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: From
el: Από

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: Up
el: Επάνω

en: Send
el: Αποστολή

en: Sent
el: Απεσταλμένο

en: false
el: ψευδές

en: true
el: αληθές

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Last changed
el: Τελευταία τροποποίηση:

en: Submissions
el: Υποβολές

en: Subtotal:
el: Υποσύνολο:
