Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Email settings
eo: Retpoŝtaj agordoj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Help
eo: Helpo

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Configure
eo: Agordu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: From
eo: De

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: Send
eo: Sendu

en: Elements
eo: Elementoj
