Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: View
ga: Féach ar

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Email
ga: Seoladh R-phost
