Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: List
gu: સૂચિ

en: Subject
gu: વિષય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Email settings
gu: ઇ-મેઇલ સેટિંગ્સ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Help
gu: મદદ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Up
gu: ઉપર

en: Send
gu: મોકલો
