Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Email address
is: Netfang

en: List
is: Listi

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enable
is: Virkja

en: Email settings
is: Tölvupóstsstillingar

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Help
is: Hjálp

en: Add
is: Bæta við

en: View
is: Skoða

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Continue
is: Halda áfram

en: Configure
is: Stilla

en: Email
is: Netfang

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: From
is: Frá

en: Conditions
is: Skilyrði

en: Up
is: Upp

en: Send
is: Senda

en: order
is: pöntun

en: Subtotal:
is: Samtals:
