Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Email settings
mn: Имэйл тохиргоо

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Help
mn: Тусламж

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Email
mn: Имэйл

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Send
mn: Илгээх
