Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Email address
os: Email адрес

en: List
os: Номхыгъд

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд
