Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: List
pl: Lista

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enable
pl: Włącz

en: Email settings
pl: Ustawienia e-mail

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Help
pl: Pomoc

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: User
pl: Użytkownik

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: From
pl: Od

en: Conditions
pl: Warunki

en: Up
pl: W górę

en: Send
pl: Wyślij

en: Sent
pl: Wysłano

en: order
pl: zamówienie

en: description
pl: opis

en: false
pl: fałsz

en: true
pl: prawda

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Last changed
pl: Ostatnio zmodyfikowany

en: Submissions
pl: Zgłoszenia

en: Webform
pl: Formularz

en: Display all
pl: Pokaż wszystkie

en: Apply filter
pl: Nałóż filtr

en: Subtotal:
pl: Podsuma:

en: Form elements
pl: Elementy formularza

en: Elements
pl: Elementy

en: Webform settings
pl: Ustawienia formularza

en: Save & exit
pl: Zapisz i zakończ

en: Submission
pl: Zgłoszenie

en: Select webform
pl: Wybierz formularz
