Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Enable
ps: سالول

en: Settings
ps: امستنې

en: Help
ps: مرسته

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Continue
ps: دوام

en: Configure
ps: سازول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟
