Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Cancel
se: Hilggo

en: Help
se: Veahkki

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji
