Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Email settings
sk: Nastavenia e-mailu

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Help
sk: Pomoc

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User
sk: Používateľ

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Email
sk: E-mail

en: User ID
sk: ID používateľa

en: From
sk: Od

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Up
sk: Hore

en: Send
sk: Odoslať

en: Sent
sk: Poslať

en: order
sk: objednávka

en: false
sk: nie

en: true
sk: áno

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Submissions
sk: Odoslania

en: Webform
sk: Webformulár

en: Display all
sk: Zobraziť všetko

en: Subtotal:
sk: Medzisúčet:

en: Admin settings
sk: Administrátorské nastavenia
