Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Add
th: เพิ่ม

en: View
th: ดู

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: ID
th: ไอดี

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Email
th: อีเมล

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: From
th: จาก

en: Up
th: ขึ้น

en: Send
th: ส่ง

en: No.
th: ลำดับที่

en: Subtotal:
th: ยอดรวม
