Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Send
ug: يوللاش
