Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Email address
af: E-posadres

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Settings
af: Verstellings

en: Help
af: Hulp

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: User
af: Gebruiker

en: Continue
af: Gaan voort

en: Configure
af: Verstel

en: From
af: Van

en: Send
af: Stuur
