Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: List
bn: তালিকা

en: Subject
bn: বিষয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Help
bn: সহায়তা

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: Configure
bn: কনফিগার

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি
