Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Save & exit
bo: ཉར་ཚགས་བྱས་ནས་ཕྱིར་འབུད
