Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Subject
br: Danvez

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Continue
br: Kenderc'hel
