Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Email address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: List
cy: Rhestr

en: Subject
cy: Testun

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Help
cy: Cymorth

en: Add
cy: Ychwanegu

en: View
cy: Gweld

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Continue
cy: Parhau

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: From
cy: Gan

en: Send
cy: Anfon

en: Submissions
cy: Cyflwyniadau

en: Webform
cy: Ffurf gwe
