Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Email address
et: E-posti aadress

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Help
et: Abi

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Continue
et: Jätka

en: Configure
et: Seadistus

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: From
et: Kellelt

en: Conditions
et: Tingimused

en: Send
et: Saada

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Last changed
et: Viimati muudetud

en: Submissions
et: Vastused

en: Webform
et: Veebivorm

en: Subtotal:
et: Vahesumma:

en: Admin settings
et: Haldamise seaded

en: Elements
et: Elemendid

en: Save & exit
et: Salvesta ja välju

en: Submission
et: Vastus
