Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: List
eu: Zerrenda

en: Subject
eu: Gaia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Help
eu: Laguntza

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: From
eu: Nondik

en: Send
eu: Bidali

en: Last changed
eu: Azken aldaketa

en: Submissions
eu: Bidalketak
