Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: List
fil: Listahan

en: Subject
fil: Paksa

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Help
fil: Tulong

en: Add
fil: Idagdag

en: View
fil: Tingnan

en: Configure
fil: Ayusin

en: From
fil: Mula kay
