Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: List
hr: Popis

en: Subject
hr: Naziv

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Help
hr: Pomoć

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: Continue
hr: Nastavi

en: Configure
hr: Prilagodi

en: User ID
hr: ID korisnika

en: From
hr: Od

en: Send
hr: Pošalji

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Subtotal:
hr: Ukupno:
