Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Email address
hu: E-mail cím

en: List
hu: Lista

en: Subject
hu: Tárgy

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Help
hu: Súgó

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Continue
hu: Folytatás

en: Configure
hu: Beállít

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: From
hu: Honnan

en: Conditions
hu: Feltételek

en: Send
hu: Küldés

en: Sent
hu: Elküldve

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Sender Name
hu: Feladó neve

en: Last changed
hu: Utolsó módosítás

en: Submissions
hu: Beküldések

en: Webform
hu: Űrlap

en: Display all
hu: Mindent megjelenít

en: Subtotal:
hu: Részösszeg:

en: Admin settings
hu: Adminisztrátori beállítások

en: Elements
hu: Elemek

en: Sender email address
hu: Küldő email címe

en: sent
hu: küldés

en: timestamp
hu: időbélyeg

en: Save & exit
hu: Mentés és kilépés

en: Submission
hu: Beküldés
