Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Email address
ja: メールアドレス

en: List
ja: リスト

en: Subject
ja: 件名

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Help
ja: ヘルプ

en: Add
ja: 追加

en: View
ja: ビュー

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: User
ja: ユーザー

en: Continue
ja: 継続

en: Configure
ja: 設定

en: User ID
ja: ユーザーID

en: From
ja: 送信元

en: Conditions
ja: 条件

en: Send
ja: 送信

en: Sent
ja: 送信済み

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Last changed
ja: 最終変更

en: Submissions
ja: 送信内容

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Display all
ja: すべて表示

en: Subtotal:
ja: 小計:

en: Admin settings
ja: 管理者の設定

en: Elements
ja: 要素

en: Save & exit
ja: 保存・終了

en: Submission
ja: 送信
