Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Email address
jv: Alamat Email

en: List
jv: Daftar

en: Subject
jv: Subyek

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Help
jv: Pitulungan

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Send
jv: Kirim
