Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Add
ka: დამატება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: From
ka: ვისგან

en: Send
ka: გაგზავნა
