Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Email address
kk: Email адресі

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Help
kk: Көмек

en: View
kk: Қарау

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Configure
kk: Баптау

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: From
kk: Кімнен

en: Send
kk: Жіберіңіз
