Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: List
km: បញ្ជី

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Continue
km: បន្ត

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: From
km: ពី

en: Send
km: ផ្ញើ
