Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Email address
ku: ئیمێل

en: List
ku: لیستە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Help
ku: یارمەتی

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: From
ku: له‌لایەن

en: Send
ku: بینێره‌
