Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Help
lv: Palīdzība

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User
lv: Lietotājs

en: Continue
lv: Turpināt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: From
lv: No

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Send
lv: Sūtīt

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Last changed
lv: Pēdējo reizi mainīts

en: Submissions
lv: Iesniegumi

en: Webform
lv: Webforma

en: Subtotal:
lv: Starpsumma:

en: Sender email address
lv: Sūtītāja e-pasta adrese

en: Save & exit
lv: Saglabāt un iziet

en: Submission
lv: Iesniegums
