Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: List
mg: Lisitra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Help
mg: Fanampiana

en: User
mg: Mpampiasa
