Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: List
mk: Листа

en: Settings
mk: Поставки

en: Help
mk: Помош

en: Add
mk: Додај

en: Configure
mk: Конфигурирање
