Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: List
mr: यादी

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Help
mr: मदत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: From
mr: कडून

en: Conditions
mr: अटी

en: Send
mr: पाठवा
