Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: List
my: စာရင်း

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Help
my: အကူအညီ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: From
my: မှ

en: Submissions
my: တင်သွင်းခြင်း

en: Save & exit
my: သိမ်းဆည်းကာ ထွက်ခွာရန်
