Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Email address
nl: E-mailadres

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Settings
nl: Instellingen

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: User
nl: Gebruiker

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Configure
nl: Instellen

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: From
nl: Van

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Send
nl: Versturen

en: Sent
nl: Verzonden

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Sender Name
nl: Naam afzender

en: Last changed
nl: Laatst aangepast

en: Submissions
nl: Inzendingen

en: Webform
nl: Formulier

en: Subtotal:
nl: Subtotaal:

en: Admin settings
nl: Beheerderinstellingen

en: Elements
nl: Elementen

en: Sender email address
nl: Afzender e-mailadres

en: sent
nl: verzonden

en: Save & exit
nl: Opslaan en afsluiten

en: Submission
nl: Inzending

en: Export Settings
nl: Exporteerinstellingen

en: Webform ID
nl: Formulier-ID

en: Select webform
nl: Formulier selecteren
