Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Email address
sl: E-naslov

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Help
sl: Pomoč

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Configure
sl: Nastavi

en: From
sl: Od

en: Send
sl: Pošlji

en: Sent
sl: Poslano
