Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Help
sq: Ndihmë

en: View
sq: Shfaq

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: From
sq: Nga

en: Send
sq: Dërgo
