Evaluate forms were made by Webform module (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: User ID
sr: ID корисника
